W najbliższy poniedziałek, 29 czerwca 2026 roku, odbędzie się IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach. Sesja, zorganizowana w ramach VIII kadencji, rozpocznie się o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego. Przewodniczący Rady zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa i śledzenia obrad.
Podczas sesji przewidziano szereg ważnych punktów, w tym ceremonie ślubowania nowych członków Rady oraz wręczenie legitymacji. Obecni będą mieli także okazję zapoznać się z porządkiem obrad i stwierdzić quorum. Jednym z kluczowych tematów będzie dyskusja na temat „Strategii Młodzieżowej rozwoju miasta Oborniki na lata 2026-2031”, koncentrująca się na infrastrukturze oraz funkcji społecznej Rynku.
Obrady sesji będą również miejscem dla bieżących spraw Rady oraz wolnych głosów, wniosków i zapytań. Uczestnicy będą mieli możliwość wyrażenia swoich opinii oraz zgłaszania wniosków dotyczących miejsca spotkań dla młodych. Udział w sesji to doskonała okazja do zaangażowania się w lokalne sprawy i aktywności młodzieżowej w Obornikach.
Źródło: Urząd Miasta Oborniki
Oceń: Zaproszenie na IV sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach
Zobacz Także


